15800.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Schmidt Sándor: A drágakövek I. kötet. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, belül jó állapotban.