15793.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Greguss Gyula: Összegyűjtött értekezései. Emlékbeszéddel Greguss Ágosttól. Bp., 1876. Kir. M. Természettudományi Társulat, 1 t. (Klösz fotó)+XXX+ 376 p. Kopottas kiadói aranyozott egészvászon-kötés.