Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, If... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/325/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000017/Sziraky-Judit-A-csillagvadasz-Fazekas-Lajos-rajzaival-Bp-1955-Ifjusagi-Konyvkiado-KiadC3~II1613940
1613940
16112
325
Books: Tales
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, ajándékozási sorokkal.
: tánczos_gábor