Szentpétery Imre (szerk.): Az Árpád-házi királyok okleveleinek kritikai jegyzéke. II. kötet (1255) 1270-1301. 1. füzet: 1255-1272. Bp.,1943, MTA,
VIII+2+194 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, a