1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Csanádi György: Vasúti üzem. Bp.,1954, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, egy-két ragasztott lappal, kissé kopott borítóval. Megjelent 1800 példányban.