15573.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Magyar művész-fotók. Összeállította és sajtó alá rendezte: Kankowszky Tamás. Bp.,1946, Dr. Vajna György,(Posner-ny.),12+ 96 p. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, kijáró lapokkal.