15535.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
5 000 HUF
Kabdebó Gyula: Budapest Székesfőváros kislakás és iskola építkezései. A Magyar Építőművészet külön füzete 1913. december. Bp., 1913, "Pária." Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban.