16253.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Szini Gyula(szerk.): Csoda album. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Budapest, 1911, Hornyánszky Viktor, 131 p. Illusztrált, kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés. A borítója és a gerince kopottas. A kötése meglazult.