Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Összeállította: Radó Antal. Második, módosított és bővített kiadás. Bp., 1897. Lampel R. XVIII+431 p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel. Gottermayer kötésben. Gerincén kisebb szakadással.