Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 500

Benedek Elek: Nagy magyarok élete. 7. köt. Bp., 1907, Athenaeum. Vászonkötésben, jó állapotban.
16235.

Rufpreis:
1 800 HUF
Beöthy László: Goldbach&Comp. fűszerkereskedése A kék macskához. Bp.,1908, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
16236.

Beöthy László: Goldbach&Comp. fűszerkereskedése "A kék macskához." Bp.,1908, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.

Rufpreis:
800 HUF
Nyiszli Miklós: Dr. Mengele boncolóorvosa voltam az auschwitz-i krematóriumban.[Bp.], 1947, Világ. Papírkötésben, jó állapotban.
16237.

Rufpreis:
1 800 HUF
Szalai Nóra: 5perc angol. 2 db nyelvkönyv, kezdőknek és újrakezdőknek, középhaladóknak. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
16238.

Rufpreis:
2 400 HUF
Száz Magyarok Könyvei 1-10. Bp., é.n., Légrády-Kiadás. A könyvekben szereplő szerzők kartonra kasírozott portréfotóival, aláírásuk fakszimiléjével. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a borítók kopottak, a gerincek kopottak, egy-két gerincen sérüléssel, a 10. kötet gerince javított, az 1. kötetből a szerkesztői előszó hiányzik, az Ady Endre kép és további két lap kijár.
16239.

Rufpreis:
3 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 6 db:  Széchényi vallomásai és tanításai. (Széchényi-anthologia.) Összeállították: Fekete József, Váradi József. Dr. Schandl Károly előszavával. Bp.,é.n.,Studium, 1 t.+496 p. Kiadói papírkötés, hiányos borítóval, sérült, hiányos gerinccel, hiányzó oldalakkal, megviselt állapotban.   Both Ödön: Szemere Bertalan pénzügyminiszter nemzetiségi politikája 1848 nyarán. Acta Univeristatis Szegediensis. Acta Juridica et Politica. Tom. V. Fasc. 2. Szeged, 1958, Szegedi Nyomda. Kiadói papírkötés.   A magyar irodalom tartalmi ismertetése. VI. rész. 1921 - napjainkig. Összeáll.: Dr. Nagy Sándor. Bp., é.n., Aczél. Kiadói papírkötés.   Mohács Magyarországa. Báró Burgio Pápai követ jelentései. Fordította: Bartionek Emma. Napkelet könyvtára 12. Bp., 1926, Magyar Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.   Gogoly: Holt lelkek. Fordította: Szabó Endre. Bp.,1932, Révai. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.  1999 Magyar Múlt Vol. XXVI. évf. N. 49. Bp., Magyar Történelmi Társulat. Kiadói papírkötés.
16240.

Rufpreis:
1 000 HUF
16241.

Rufpreis:
2 000 HUF
Garamszeghy Sándor: Szibériai elbeszélések. Bp., 1917, Pesti Könyvnyomda Rt. A szerző dedikációjával! Sérült papírkötésben.
16242.

Rufpreis:
1 000 HUF
Móricz Zsigmond A kárpáti vihar. Bp. 1915. Légrády. 64p. Az Érdekes Ujság ingyenes pünkösdi melléklete. A borítón Székely Aladár Móricz portréfotójával. Első kiadás! Kiadói papírkötésben
16243.

Rufpreis:
1 000 HUF
Mátrai László: Jellemtan. (Karakterológia.) Nemzetnevelők Könyvtára IV. Gyermek- és Ifjúságtanulmány 4. Bp.,1943, Országos Közoktatási Tanács. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, számos aláhúzással.
16244.

Rufpreis:
1 000 HUF
16245.

Rufpreis:
1 000 HUF
16246.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF