Karlovy Vary feliratos cseh fajanszkiöntő, matricás, jelzett, kis kopá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/325/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~7/Karlovy-Vary-feliratos-cseh-fajanszkionto-matricas-jelzett-kis-kopasokkal-m-11-cm~II1646908
1646908
11234
325
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: Karlovy Vary feliratos cseh fajanszkiöntő, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 11 cm
: vörös_iván