11219. 325. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 200 HUF
0 HUF
Kalocsai bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, saját dobozában, 12,5×10,5×5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván