11188. 325. Gelaufene Fernauktion Porzellan
6 000 HUF
11
0 HUF
Hollóházi virágmintás teás készlet, matricás, jelzettek: 4 db csésze+alj, cukortartó, tejkiöntő, kanna, nagy tál, kis kopásokkal
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván