1984 Los Angeles Olympic Games porcelán tányér, matricás, jelzett, kop... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/325/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~7/1984-Los-Angeles-Olympic-Games-porcelan-tanyer-matricas-jelzett-kopasnyomokkal-d-20-5-cm~II1809294
1809294
11257
325
Beschreibung: 1984 Los Angeles Olympic Games porcelán tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 20,5 cm
: vörös_iván