11305.
325. Gelaufene Fernauktion
Gläser
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
cca 1860 Emlékpohár, formába fúvott üveg, csiszolt, zománc festett, kopott aranyozott peremmel, m:13cm /circa 1860 Memorial Cup, mold blown glass, polished, painted enamel, gold rim, m: 13cm