10163. 325. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Nechánszky József (1936-): Felhős Balaton, rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/100), üvegezett fa keretben, 18×49,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván