Jelzés nélkül: Mediterrán házak. Olaj, karton, keretben, 25×35 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/325/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~32/Jelzes-nelkul-Mediterran-hazak-Olaj-karton-keretben-25C39735-cm~II1755832
1755832
10301
325
11000
Rufpreis:
11 000 HUF 29,73 EUR , 32,35 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Mediterrán házak. Olaj, karton, keretben, 25×35 cm
: vörös_iván
Katalognummer: