Bihari Sándor (1855-1906): Megfáradt juhász. Olaj, karton, jelzett, új... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/325/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~32/Bihari-Sandor-1855-1906-Megfaradt-juhasz-Olaj-karton-jelzett-ujszeru-keretben-28C39721-cm~II1673724
1673724
10025
325
44000
Beschreibung: Bihari Sándor (1855-1906): Megfáradt juhász. Olaj, karton, jelzett, újszerű keretben, 28×21 cm
: ttg