Militaria

Zahl der Lose: 32

Osztrák-Magyar Monarchia 1871-1918. A Német Lovagrend Mária Keresztje zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel együtt T:2,2- zománchiba és hiány Austro-Hungarian Monarchy 1871-1918. Marian Cross of the Teutonic Order enamelled decoration with ribbon and miniature C:XF,VF enamell error and some enamell missing
31029.

Osztrák-Magyar Monarchia 1871-1918. "A Német Lovagrend Mária Keresztje" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel együtt T:2,2- zománchiba és hiány Austro-Hungarian Monarchy 1871-1918. "Marian Cross of the Teutonic Order" enamelled decoration with ribbon and miniature C:XF,VF enamell error and some enamell missing

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 patina Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration with hallmark on edge, without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF patina NMK: 133.
31030.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 patina Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration with hallmark on edge, without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF patina NMK: 133.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. VII. Hadsereg 1914-15 kereszt formájú Zn sapkajelvénye (31,5x31,5mm), hátlapon: A. Gurschner Wien VII/2 + 1914-1915 zománcozott kereszt letört füllel (11mm) T:2,2- tű rögzítője letört Austro-Hungarian Monarchy 1914-15. VII. Armee 1914-15 cap Zn badge Sign.: A. Gurschner Wien VII/2 (31,5x31,5mm) + 1914-1915 enamelled cross with missing ear (11mm) C:XF,VF damaged pin
31031.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "VII. Hadsereg 1914-15" kereszt formájú Zn sapkajelvénye (31,5x31,5mm), hátlapon: "A. Gurschner Wien VII/2" + "1914-1915" zománcozott kereszt letört füllel (11mm) T:2,2- tű rögzítője letört Austro-Hungarian Monarchy 1914-15. "VII. Armee 1914-15" cap Zn badge Sign.: A. Gurschner Wien VII/2 (31,5x31,5mm) + "1914-1915" enamelled cross with missing ear (11mm) C:XF,VF damaged pin

Rufpreis:
1 200 HUF
32
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Ferenc József - II. Vilmos / 1914 Viribus Unitis Br medál füllel (16mm) T:2
31032.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Ferenc József - II. Vilmos / 1914 Viribus Unitis" Br medál füllel (16mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Ferenc József / Militantium necessitatibus Br medál füllel. Szign.: Kautsch (19x33mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1914. Franz Joseph / Militantium necessitatibus Br medallion with ear. Sign.: Kautsch (19x33mm) C:XF
31033.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Ferenc József / Militantium necessitatibus" Br medál füllel. Szign.: Kautsch (19x33mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Franz Joseph / Militantium necessitatibus" Br medallion with ear. Sign.: Kautsch (19x33mm) C:XF

Rufpreis:
2 000 HUF
1917. A Polgári Hadi Érdemkereszt II. osztálya zománcozott és aranyozott, jelzett Ag kitüntetés, miniatűrrel együtt, a tűn BACHRUCH gyártói jelzés T:2 miniatűr tűje letört Hungary 1917. War Cross for Civil Merit, IInd Class enamelled and gold plated, hallmarked Ag decoration with BACHBRUCH makers mark on pin, with miniature C:XF pin of the miniature missing NMK 289.
31034.

1917. "A Polgári Hadi Érdemkereszt II. osztálya" zománcozott és aranyozott, jelzett Ag kitüntetés, miniatűrrel együtt, a tűn "BACHRUCH" gyártói jelzés T:2 miniatűr tűje letört Hungary 1917. "War Cross for Civil Merit, IInd Class" enamelled and gold plated, hallmarked Ag decoration with "BACHBRUCH" makers mark on pin, with miniature C:XF pin of the miniature missing NMK 289.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés, mellszalag nélkül, gyártói jelzés nélkül SZIGN.: R. Placht T:2 lapkahiba
31035.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés, mellszalag nélkül, gyártói jelzés nélkül SZIGN.: R. Placht T:2 lapkahiba

Rufpreis:
1 200 HUF
~1930. Magyarországért zománcozott székely gomblyukjelvény, hátoldalán BERÁN N. BPEST. és TÖRV. VÉD. beütésekkel (18x23mm) T:2
31036.

~1930. "Magyarországért" zománcozott székely gomblyukjelvény, hátoldalán "BERÁN N. BPEST." és "TÖRV. VÉD." beütésekkel (18x23mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
42
Ispánki József (1906-1992) 1939. Magyar Királyi Budapest Székesfőváros Katonai Parancsnokság aranyozott fém érem mellszalaggal (36mm) T:2
31037.

Ispánki József (1906-1992) 1939. "Magyar Királyi Budapest Székesfőváros Katonai Parancsnokság" aranyozott fém érem mellszalaggal (36mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
1948. 48-as Díszérem zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1948. Medal of Honour 48 enamelled Br decoration without ribbon C:XF NMK 528.
31038.

1948. "48-as Díszérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1948. "Medal of Honour '48" enamelled Br decoration without ribbon C:XF NMK 528.

Rufpreis:
4 000 HUF
1948. 48-as Díszérem zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel T:2 kis zománchiány 1948. Medal of Honour 48 enamelled Br decoration on ribbon with with thin ribbon and miniature C:XF some enamell missing NMK 528.
31039.

1948. "48-as Díszérem" zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel T:2 kis zománchiány 1948. "Medal of Honour '48" enamelled Br decoration on ribbon with with thin ribbon and miniature C:XF some enamell missing NMK 528.

Rufpreis:
6 000 HUF
1957. Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, Kádár János aláírásával ellátott, kissé sérült adományozói okirattal T:1-
31040.

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, Kádár János aláírásával ellátott, kissé sérült adományozói okirattal T:1-

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF