Ezüst(Ag) oroszlánlábas fogvájótartó, jelzett, sérüléssel, 10×4,5×2 cm... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/324/kategorien~Juwelen/Juwelen~1/EzustAg-oroszlanlabas-fogvajotarto-jelzett-serulessel-10C3974-5C3972-cm-netto-36-8-g~II1802192
1802192
19058
324
Jewellery
Beschreibung: Ezüst(Ag) oroszlánlábas fogvájótartó, jelzett, sérüléssel, 10×4,5×2 cm, nettó: 36,8 g
: tánczos_gábor