1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Dr. Hám Antal: Az ifju szentek élete. A kath. tanulóifjúság számára. Horn Antal rajzaival. Bp., 1926, Szent István-Társulat, (Stephaneum-ny.), 144 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói kissé kopottas illusztrált félvászon-kötés, kopottas borÃtóval, javÃtott kötéssel.