15216.
324. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 600 HUF
Kaposy Klaszek Ödön: ,,Girl Pat", a kalózhajó. Bp., é.n., Urania, 160 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, laza fűzéssel.