15052.
324. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
1940-1943 Vegyes könyvtétel, 2 db: Zsebatlasz. Bp., 1940, M. Kir. Honvéd Térképészeti intézet. Kiadói papírkötés, kopott, javított borítóval. Általános ismertető. Magyarország üdülési, nyaralási és sportolási lehetőségeiről. Bp.,1943, Országos Magyar Vendégforgalmi Szövetség. Kiadói papírkötés.