15836.
324. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Fürst, Artur - Moszkowski: Az élő világ csodái. Bp., é. n., Singer és Wolfner. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval.