15807.
324. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Dr. Schenzl Guidó: A Meteorológiai és Földdelejességi M. Kir. Központi Intézet évkönyvei. XIII. kötet. 1883. évfolyam. Bp., 1885. M. Kir. Egyetemi Nyomda, 201 p. Kiadói aranyozott félvászon kötésben, kopottas borítóval, sérült, laza kötéssel, de belül jó állapotban.