Bücher: Jura

Zahl der Lose: 42

15270.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
Dr. Pap József: A felülvizsgálatról az igazságügyi bizottság szövegezésében. Bp.,1901, Márkus Samu Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással. A szerző, Dr. Pap József (1861-1942) jogtudós, egyetemi tanár által dedikált Dr. Sághy Gyula (1844-1916) jogtudós, egyetemi tanács, politikusnak.
15271.

Rufpreis:
6 000 HUF
Montesquieu, Charles:. De lesprit des loix. Nouvelle édition, revue, corrigée & considérablement augmentée par lauteur. Avec des remarques philosophiques & politiques dun anonyme [i.e. Elie Luzac], qui nont point encore été publiées. II.  Amsterdam, 1761. Grasset. 488p. Korabeli félvászon kötésben / in half linen binding.
15272.

Montesquieu, Charles:. De l'esprit des loix. Nouvelle édition, revue, corrigée & considérablement augmentée par l'auteur. Avec des remarques philosophiques & politiques d'un anonyme [i.e. Elie Luzac], qui n'ont point encore été publiées. II. Amsterdam, 1761. Grasset. 488p. Korabeli félvászon kötésben / in half linen binding.

Rufpreis:
6 000 HUF
Justinianus Institutiói. frod: Mészöly Gedeon. Bp., 1939. Egyetemi Könyvkereskedés. 230p. Kiadói papírkötésben.
15273.

Rufpreis:
1 000 HUF
Nyilvános számadásra kötelezett vállalatok adói és illetékei. Szerk.: Kormos Alfréd. Bp.,1906, Apollo Irodalmi és Nyomdai Rt.,XIII+2+556+2 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, három lap kijár.
15274.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15275.

Rufpreis:
3 000 HUF
1921 évi törvények gyűjteménye I.-II. Bp., 1922. M. kir. Belügyminisztérium. Magyar és francia nyelven a trianon utáni törvények. Korabeli egészvászon kötésben, egy lap kijár,
15276.

Rufpreis:
3 000 HUF
15277.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
15278.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15279.

Rufpreis:
1 600 HUF
15280.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15281.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF