Pukánszky Béla: Erdélyi szászok és magyarok. Budapest, 1943, Danubia.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/324/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000004/Pukanszky-Bela-Erdelyi-szaszok-es-magyarok-Budapest-1943-Danubia-Kiadoi-felvaszon-kotC3~II1440379
1440379
15414
324
Books: History
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Pukánszky Béla: Erdélyi szászok és magyarok. Budapest, 1943, Danubia. Kiadói félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, kissé kopottas borítóval.
: vörös_iván