Horváth Mihály: Magyarország történelme 4. kötet. Pest, 1862, Heckenas... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/324/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~1000004/Horvath-Mihaly-Magyarorszag-tortenelme-4-kotet-Pest-1862-Heckenast-Gusztav-543-p-Uj-d~II1773854
1773854
15420
324
Books: History
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Horváth Mihály: Magyarország történelme 4. kötet. Pest, 1862, Heckenast Gusztáv, 543 p. Új dolgozat. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben
: vörös_iván