Vendéglátóipari konyhatechnológia. Összeállította: Turós Emil. Bp.,195... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/324/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~1000007/Vendeglatoipari-konyhatechnologia-Osszeallitotta-Turos-Emil-Bp-1956-Kozgazdasagi-es-~II1784599
1784599
15694
324
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: Vendéglátóipari konyhatechnológia. Összeállította: Turós Emil. Bp.,1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. Megjelent 5100 példányban.
: tánczos_gábor