15706.
324. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Faylné Hentaller Mária: A háztartás kézikönyve. A nyolcadik kiadást újból átdolgozta Weiser Sarolta. Bp.,é.n, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.