15727.
324. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Csatári-Szűts Kálmán-Komjáti István: Borsó és babtermesztés. Mezőgazdasági Kiskönyvtár. Bp.,1965, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.