15636.
324. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Ballai János-Marton Pál: Épületek vízellátása, csatornázása, gázellátása. Bp.,1963, Műszaki. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.