15512.
324. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
5 000 HUF
A százéves Nemzeti Színház. Az 1937/38-as centenáris év emlékalbuma. Bp. 1938, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt.,(Pallas-ny.), 351 p.+16 t. (színes, Horthy Miklós képpel!) Rendkívül gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal. Kiadói aranyozott zöld egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.