16447.
324. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db: Bölsche: A természet titkaiból. Ford.: Dr. Mikes Lajos. Bp., é.n., Révai. Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés. Dugonics András: Toldi Miklós. Bevezetéssel Heinrich Gusztávtól. Bp., 1894, Franklin. Átkötött kopott félvászon-kötés.