16124.
324. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Tolnai Lajos költeményei. Pest, 1865, Hartleben Adolf, (Kertész József-ny.), 244 +V p. Első kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, javított gerinccel, aranyozott lapélekkel. A szerző első megjelent kötete.