16269.
324. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Magyar Irodalom Jelesei (10 kötet) és Nemzeti Irodalmunk Jelesei (3 kötet) sorozatok 13 kötete. Bp.,1928-1939, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kopottas borítóval, három kötet foltos, hullámos borítóval és lapokkal.