16451.
324. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Dr. Lázár Béla: A tegnap, a ma és holnap. Kritikai tanulmányok. Első sorozat. Bp., 1896, Grill, 216 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.