11099.
324. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
cca 1930 Apostol, Kőműves Kerámia, terrakotta szobor, jelzett (Kőműves), kis kopásokkal, m: 48 cm