11147. 324. Gelaufene Fernauktion Porzellan
8 000 HUF
0 HUF
Zsolnay tányér készlet (süteményes (6db), lapos (5 db), mély (6db)) , jelzett, kopott aranyozás, d:18,5-23,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván