1618 Forgách Zsigmond nádor birtokadományozó oklevele Biky György rész... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/324/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Historische-Dokumenten-Handschriften~19/1618-Forgach-Zsigmond-nador-birtokadomanyozo-oklevele-Biky-Gyorgy-reszere-latin-nyelven-pap~II1800986
1800986
11884
324
Historical documents, manuscripts
Beschreibung: 1618 Forgách Zsigmond nádor birtokadományozó oklevele Biky György részére, latin nyelven, papír, felzetes viaszpecséttel, a hajtások mentén sérült
: tánczos_gábor