Tordai Székely Mihály (1890-1940): Erdei séta, olaj, vászon, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/324/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~2/Tordai-Szekely-Mihaly-1890-1940-Erdei-seta-olaj-vaszon-jelzett-fa-keretben-50C39740-cm~II1798193
1798193
10282
324
22000
Rufpreis:
22 000 HUF 59,46 EUR , 64,71 USD
Beschreibung: Tordai Székely Mihály (1890-1940): Erdei séta, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 50×40 cm
: vörös_iván