Székely jelzéssel: Megváltó. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 19×1... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/324/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~2/Szekely-jelzessel-Megvalto-Akvarell-papir-uvegezett-keretben-19C39713-cm~II1801253
1801253
10271
324
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Székely jelzéssel: Megváltó. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 19×13 cm
: vörös_iván