Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Folyópart. Akvarell, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/324/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~2/Szegedi-Molnar-Geza-1906-1970-Folyopart-Akvarell-papir-jelzett-felcsavarva-46C39758-cm~II1801721
1801721
10266
324
Beschreibung: Szegedi Molnár Géza (1906-1970): Folyópart. Akvarell, papír, jelzett, felcsavarva, 46×58 cm
: vörös_iván