cca 1910 Wohanka és Társa általános árjegyzék. Bp., Károlyi Györy Kő- és Könyvnyomdája. Magyar és német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészávszon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.