1935 Magyar Úriasszonyok Lapja, XII. évf. 19-36. sz. Szerk.: Kertész B... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/324/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Drucksachen~30/1935-Magyar-Uriasszonyok-Lapja-XII-evf-19-36-sz-Szerk-Kertesz-Bela-Kopottas-felvaszon-~II1785403
1785403
12814
324
Printed Materials
Rufpreis:
2 600 HUF 7,03 EUR , 7,65 USD
Beschreibung: 1935 Magyar Úriasszonyok Lapja, XII. évf. 19-36. sz. Szerk.: Kertész Béla. Kopottas félvászon-kötésben, sérült, javított gerinccel.
: tánczos_gábor