1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
1905 Műszaki naptár. 9. évf. Szerk.: Doletsko Ferenc. Bp.,1905, "Pátria". Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy hiányzó lappal, egy lap és egy kihajtható illusztráció kijár.