1979. "Fegyverbarátságért Érdemérem arany fokozata" zománcozott, arany... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/323/kategorien~Numismatik/Militaria~2000016/1979-Fegyverbaratsagert-Erdemerem-arany-fokozata-zomancozott-aranyozott-Br-kituntetes-e~II1796221
1796221
31573
323
Militaria
Numismatik
Beschreibung: 1979. "Fegyverbarátságért Érdemérem arany fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés, eredeti sérült tokban T:2
Hungary 1979. "Medal for Weapon Friendship, Golden Grade" enamelled, gold plated Br decoration in damaged case C:XF
NMK 717.
: ttg