19004. 323. Gelaufene Fernauktion Juwelen
1 800 HUF
0 HUF
Ezüst(Ag) gyűrű, 2 db, sérülésekkel, jelzett, méret: 52, 54, bruttó: 19,9 g + bőr karkötő, ezüst szerelékkel
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván