2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
A hegyi szellem. Válogatta és a mesemagyarázót írta Dégh Linda. Reich Károly rajzaival. Népek meséi III. kötet. Szerk.: Ortutay Gyula. Bp.,(1957), Móra. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, két kijáró lappal, laza fűzéssel.