Jogi műszótár. I. kötet. Magyar-német rész. Szerk.: Dr. Schwartz Izidor-Dr. Hojtás Ödön. Jogi Zsebkönyvek Gyüjteménye IX. kötet. Bp., 1914, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval. Ritka!